Smar 5ml do ekspresu Saeco Gaggia AEG DeLonghi Siemens Bosch Jura Krups Miele Melitta Nivona

Kategoria: Akcesoria

Smar 5ml do ekspresu Saeco Gaggia AEG DeLonghi Siemens Bosch Jura Krups Miele Melitta Nivona

  • Ekspres

Cena: 12,00zł.
Kup na Allegro Odbierz w sklepie Dostawa i płatność

Przedmiotem naszej aukcji jest pojemnik 5ml ze smarem spożywczym. Przeznaczonym do urządzeń np. ciśnieniowych ekspresów do kawy różnych marek: Saeco Philips, Gaggia, Spidem, AEG Electrolux, DeLonghi, Siemens, Bosch, Jura, Krups, Miele, Melitta, Nivona, Solis, Schaerer, Solac, TURMIX, Cafe Bonitas, NEFF, Rotel itp

Przeznaczony do celów spożywczych i farmaceutycznych. Smarowania układów statycznych np. zawory, uszczelki itp. oraz ruchomych elementów z tworzyw sztucznych prowadnic bloku zaparzającego (grupo), trybów mechanizmu zaparzającego, łożyska toczne itp. pracujących z nieznaczną szybkością, zalecany do smarowania elementów z tworzyw sztucznych, elastomerów, gumy.

Smar jest odporny na wysokie temperatury, obciążenia, wilgotne środowisko, całkowicie nierozpuszczalny w wodzie zimnej i gorącej.

Jest smarem na bazie oleju pół-syntetycznego o bardzo dużej lepkości, przeznaczonym do smarowania delikatnego, doskonałym do pracy w niskich i wysokich temperaturach, w trudnych warunkach klimatycznych.

Zapewnia smarowanie długotrwałe (w niektórych urządzeniach na cały okres eksploatacji) nie poddając się procesowi degradacji z powodu utleniania i starzenia.

Firma Saeco Philips zaleca smarowanie grupo ( bloku zaparzającego ) po zrobionych 500 kawach my proponujemy nie rzadziej niż po 1000 wykonanych kaw. Inni producenci zalecają smarować raz na pół roku.

Pojemność 5ml spokojnie wystarcza na 2-3 przesmarowania zaparzacza.

Posiada atest na przypadkowy kontakt z żywnością NSF (FDA) H1, nr 130672.Temperatura robocza -30 °C +200 °C. (podczas gdy oryginalny smar Saeco jest do temperatury +180 °C a smar GTE 703 do +150°C)

Na życzenie kupującego po zakupie smaru wysyłam na e-maila instrukcję jak samemu rozebrać zaparzacz oraz które elementy trzeba obowiązkowo przesmarować. Mamy instrukcje do ekspresów Saeco, Gaggia, Spidem, Siemens, Bosch, Nivona, Melitta, Delonghi, Jura, Krups, Miele, Rotel oraz niektóre AEG.

Sprzedajemy również zestawy naprawcze (zestawy uszczelek) do ekspresów Saeco Philips, Gaggia, Spidem, AEG Electrolux, Nivona, DeLonghi, Siemens, Bosch, Jura, Krups, Miele, Rotel, Melitta, Solis,Schaerer, MagiMix, Solac, Cafe Bonitas, NEFF, Gaggenau itp

Mamy również inne części do tych ekspresów np. uszczelki zbiornika wody, uszczelki zaworów, tabletki do odkamieniania ekspresów, tabletki do czyszczenia, pomiaru twardości wody do prawidłowego ustawienia itp. rzeczy.


Powrót do listy

Zobacz podobne i polecane oferty:

Ekspres

Pomiar twardości wody do ekspresów do kawy

2 paski produkcji niemieckiej do pomiaru twardości wody i odpowiedniego ustawienia ekspresu by ten prawidłowo włączał proces usuwania kamienia (odwapniania)

10,00zł.

Zobacz
Ekspres

Tabletki do odkamieniania ekspresów do kawy

2 x tabletki po 16g do odkamieniania ekspresów do kawy produkcji niemieckiej.

9,00zł.

Zobacz
Ekspres

10x2,5g tabletki czyszczące Jura Saeco Miele NEFF AEG Siemens Bosch Jura Krups Melitta Schaerer

10 tabletek do czyszczenia ekspresów, usuwania tłustych osadów po kawie, produkcji niemieckiej

23,00zł.

Zobacz

Chcesz odebrać towar w naszym sklepie?

Super. Zadzwoń do nas: 501 462 130 lub napisz:Zamknij

Informacje o przesyłkach?

Odbiór osobisty Wrocław

List polecony ekonomiczny 6 zł

List polecony piorytetowy 8zł

Poczta Polska Paczka + płatna przy odbiorze 20zł

Kurierska 17zł

Kurierska płatna przy odbiorze 20złPo wyborze formy dostawy i metody płatności proszę o kontakt email.
Sprzedawca nie jest płatnikiem podatku VAT.Zamknij

Zapraszamy do zakupów

Ekspresy i części używane:
https://allegro.pl/uzytkownik/DoktorCafe?order=m

Nowe części zamienne do ekspresów:
https://allegro.pl/uzytkownik/Doktor-cafe?order=mZamknij